Bestseller laktacyjny!

Wydawnictwo pod patronatem Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego i Komitetu Upowszechniania Karmienia Piersią.

Składka członkowska

Uprzejmie informujemy, że składki członkowskie KUKP w wysokości 50zł należy wpłacać na następujący numer konta:

54 1140 1010 0000 5046 0800 1001

W tytule przelewu prosimy podać swoje imię, nazwisko oraz rok, którego wpłacona składka dotyczy.

Wspomóż KUKP

Numer KRS

0000206792

Deklaracja członkowska

KONFERENCJA Z OKAZJI ŚWIATOWEGO TYGODNIA KARMIENIA PIERSIĄ 2020

Tradycyjnie, Komitet Upowszechniania Karmienia Piersią organizuje z okazji Światowego Tygodnia Karmienia Piersią, obchodzonego w Polsce w okresie między Dniem Matki a Dniem Dziecka, coroczną ogólnopolską konferencję naukowo-szkoleniową. Konferencje te obejmuje swym patronatem Minister Zdrowia, Dyrektor Generalny UNICEF w Polsce, Dyrektor Biura WHO w Polsce. Aktualnie staramy się o honorowy patronat także innych ważnych instytucji naukowych, administracyjnych i społecznych w Polsce.

W roku 2020 konferencja odbędzie się w dniu 29 maja, w Auli Wielkiej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego (CMKP) w Warszawie, przy ulicy Marymonckiej 99/103.

Tematyka konferencji będzie dotyczyła szerokiego zakresu laktacji i karmienia naturalnego.  Będzie zgodna z aktualnym, ogłaszanym corocznie hasłem World Alliance for Breastfeeding Action (WABA), które wyznaczy nam dokładny program konferencji i zakres poruszanych tematów.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się i aktywnego udziału w naszej konferencji wszystkich pracowników ochrony zdrowia pracujących zarówno w szpitalach jak i opiece ambulatoryjnej, w szczególności zajmujących się kobietą ciężarną, rodzącą i karmiącą. Będzie nam miło gościć także wszystkich zwolenników, przyjaciół, fanów jak też sceptyków karmienia piersią.

Już dziś zapraszamy na to wielkie święto laktacji! Szczegółowe informacje już wkrótce na stronie www.laktacja.pl.

dr hab. n. med. Maria Wilińska prof. CMKP
Przewodnicząca Komitetu Upowszechniania Karmienia Piersią