Bestseller laktacyjny!

Wydawnictwo pod patronatem Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego i Komitetu Upowszechniania Karmienia Piersią.

Składka członkowska

Uprzejmie informujemy, że składki członkowskie KUKP w wysokości 50zł należy wpłacać na następujący numer konta:

54 1140 1010 0000 5046 0800 1001

W tytule przelewu prosimy podać swoje imię, nazwisko oraz rok, którego wpłacona składka dotyczy.

Wspomóż KUKP

Numer KRS

0000206792

Deklaracja członkowska

ZAPRASZAMY DO NOWEJ SIEDZIBY KUKP

Szanowni Państwo,

Komitet Upowszechniania Karmienia Piersią, powołany do popularyzacji karmienia naturalnego przez wdrażanie „10 Kroków do udanego karmienia piersią”  w szpitalach w Polsce, otwiera swoje podwoje w nowej siedzibie, w SPSK im. prof. W. Orłowskiego CMKP.

Dziękujemy, że w budynku o tak wspaniałej warszawskiej historii powstańczej, mieszczącym obecnie zespół czołowych Klinik Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, możemy rozwijać  ideę Szpitala Przyjaznego Dziecku i promować karmienie naturalne w każdej przestrzeni publicznej.

Jest mi niezmiernie miło zaprosić Państwa w dniu 11 lipca 2019 roku do szpitala „Orłowskiego” na spotkanie otwierające nowy rozdział w pracy i aktywności naszego Stowarzyszenia. Jako nowo powołana przewodnicząca Komitetu Upowszechniania Karmienia Piersią zaprezentuję kilka pierwszych inicjatyw Komitetu.

Jedną z nich jest Fotel MOM SOS do Karmienia Piersią w Miejscach Publicznych, wizjonerskie rozwiązanie problemu, jakiego próżno szukać na świecie. To nasz polski pomysł. Komitet Upowszechniania Karmienia Piersią objął nad nim patronat honorowy. Niezwykle istotne jest, aby kobiety mogły karmić piersią bez skrępowania wszędzie. Aby lekarze, pielęgniarki i położne w dalszym ciągu mogli popularyzować karmienie naturalne. Szeroka dostępność fotela MOM SOS ułatwi, a niekiedy wręcz umożliwi nakarmienie dziecka piersią wszędzie tam, gdzie poczuje się ono głodne.

Fotel, chociaż jest rozwiązaniem prostym i efektownym, jest jednak tylko środkiem do innego celu – planowanego przez Komitet programu budowy sieci miejsc przyjaznych karmieniu piersią i mamom karmiącym – MOMbrella - tu dbamy o mamy.

Znaczek identyfikujący te miejsca będzie honorowym wyróżnieniem dla wszystkich firm, instytucji i miejsc w przestrzeni publicznej, które zapewnią mamom karmiącym poza domem wygodę i minimum intymności - czyli po prostu godne warunki do karmienia.

Zapraszamy Państwa na spotkanie ze znakomitymi zaproszonymi Gośćmi, osobami które decydują o kierunkach edukacji w Polsce, zarządzają polityką karmienia, z przedstawicielami stowarzyszeń sprzyjających karmieniu piersią, z przyjaciółmi karmienia piersią i entuzjastami zdrowego stylu życia.

Będzie nam bardzo miło powitać Państwa w „Orłowskim”.

Data spotkania: 11 lipca godz. 13.00

Miejsce:  Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. W. Orłowskiego CMKP, sala konferencyjna II p, wejście główne od ul. Rozbrat.

Proszę o zgłaszanie swojego przybycia do 4 lipca 2019 r. na adres mailowy KUKP.