Składka członkowska

Uprzejmie informujemy, że składki członkowskie KUKP w wysokości 50zł należy wpłacać na następujący numer konta:

54 1140 1010 0000 5046 0800 1001

W tytule przelewu prosimy podać swoje imię, nazwisko oraz rok, którego wpłacona składka dotyczy.

WIZYTA KOMISJI PRZEPROWADZAJĄCEJ REOCENĘ W SAMODZIELNYM PUBLICZNYM SZPITALU KLINICZNYM NR 2 PUM W SZCZECIENIE

W dniach 10-11.01.2020 Komisja desygnowana przez Stowarzyszenie Komitet Upowszechniania Karmienia Piersią miała przyjemność gościć w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 2 PUM w Szczecinie. Komisja dokonała reoceny realizacji „10 Kroków do udanego karmienia piersią”. Stwierdzono, że Szpital realizuje wszystkie „10 Kroków do udanego karmienia piersią” i przestrzega zasad Marketingu Produktów Zastępujących Mleko Kobiece oraz spełnia kryteria „Szpitala Przyjaznego Dziecku”.

Z prawdziwą przyjemnością każdy z członków Komisji słuchał bardzo pozytywnych opinii pacjentek dotyczących opieki i wspierania matek w karmieniu naturalnym swoich dzieci w Klinice Patologii Noworodka SPSK2 w Szczecinie. O jakości opieki w oddziale może świadczyć fakt, iż w dobie spadku liczby urodzeń w Polsce, SPSK2 w Szczecinie od kilku lat notuje wzrost liczby pacjentek wybierających Klinikę Patologii Noworodka jako miejsce przyjścia swojego dziecka na świat.

W imieniu członków komisji oceniającej dziękujemy całemu zespołowi Szpitala za przygotowanie placówki do reoceny i gratulujemy świetnego wyniku.